דילוג לתוכן העמוד

עיגול לטובה לתנועה לחופש המידע

בשעה טובה יש לנו עיגול לטובה. מהיום אתם יכולים לתרום לנו את העודף מכל קניה בכרטיסי האשראי שלכם. קניתם ב-99.90 – תרמתם לנו 10 אגורות. בסך הכל זה יצטבר לכ-5 שקלים בחודש. בשבילנו זה המון
אני פונה אליכם, המעגל הקרוב של תומכי התנועה. אנא הצטרפו ראשונים והפיצו למעגלים הקרובים. עזרו לנו להגיע ל-200 מעגלים ראשונים לתנועה.

איך מעגלים לטובה?

היכנסו עכשיו לקישור, זה באמת לוקח דקה – תמלאו את השם שלכם, מספר הטלפון, מספר תעודת הזהות ו-4 ספרות אחרונות של כרטיס האשראי (אפשר יותר מכרטיס אחד). וזהו. אחר כך תקבלו סמס בחזרה, ותכניסו את הקוד.עכשיו אתם איתנו, ויש גם הטבות למעגלים (תקבלו על זה מייל נפרד).

מה זה בכלל עיגול לטובה?

עיגול לטובה היא עמותה שמעודדת תרומות קטנות לעמותות. הרעיון – שמקורו באנגליה – הוא להשתמש בעודף הווירטואלי בעסקות בכרטיסי האשראי בשביל לתרום אותו לעמותות.

התרומה שלכם תסייע לנו להמשיך ולהיאבק על הזכות למידע, במיוחד בתקופה מאתגרת זו של מלחמה על הבית ועל הדמוקרטיה. אנחנו עובדים קשה בשביל המידע, ובמידת הצורך גם עותרים לבתי המשפט.

 

עיגול לטובה

עזרו לנו להמשיך להילחם על המידע
בואו לעגל לטובה לתנועה
היכנסו עכשיו, זה לוקח דקה, ותרמו לנו את האגורות מהעודף בכל קנייה. קניתם ב-99.90 ₪? תרמתם לנו 10 אגורות. כ-5 שקלים בחודש במצטבר. בשבילנו זה המון. ❤️