דילוג לתוכן העמוד

מסביב לעולם ב-71 משלחות – התנועה לחופש המידע חושפת את כל נסיעות חברי הכנסת על חשבוננו

המידע על טיסות הח"כים שקיבלנו מהכנסת

לכתבה של עמרי ברק בערוץ 2

רשימת הנסיעות שקיבלנו מהכנסת

משלחות לחו"ל במימון הכנסת בתקופת הכנסת ה-19

1. הצטרפות למשלחת סגן שר החוץ אלקין לביקור רשמי בקייב, אוקראינה
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת קיימו פגישות לצורך קידום היחסים הבין-פרלמנטריים בין ישראל לאוקראינה עם ראש ממשלת אוקראינה וראשי הדתות במדינה. כמו כן, דנו בשיתופי פעולה טכנולוגיים וכלכליים עם בכירים במשק וקיימו ראיונות בתקשורת בנושא יחסי ישראל-אוקראינה.
תאריכים: 24-26.4.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת רוברט אילטוב ואברהם מיכאלי עלות: 10,037 ₪

 

2. האספה הפרלמנטרית של נאט"ו בלוקסמבורג
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת השתתפו בדיונים על ההתפתחויות המדיניות והביטחוניות במזרח התיכון, בהן האיום האיראני והמצב בסוריה. בעקבות הביקור הודיעה ועדת המדע והטכנולוגיה של האסיפה הפרלמנטרית של נאט"ו כי תגיע לישראל ללמוד על פיתוחים טכנולוגים המשמשים את מערכת הביטחון בארץ, בהם מערכות הגנה נגד טילים ולוחמת סייבר.
תאריכים: 17-19.5.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת נחמן שי, יוני שטבון, רונן הופמן עלות: 30,204₪

 

3. ועדת האנרגיה של האסיפה הפרלמנטרית של האיחוד למען הים התיכון – PA-UFM בשבדיה
פרטי הנסיעה: יו"ר הוועדה המשותפת לנושאי סביבה ובריאות בכנסת, ח"כ דב חנין, השתתף בדיונים בנושא ניהול אזורי החוף בים התיכון, האתגרים והסכנות בקידוחי הגז והנפט המתוכננים באגן המזרחי של הים ועוד. הוועדה הוזמנה לביקור עבודה בישראל.
תאריכים: 26-28.5.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת דב חנין עלות: 9,022₪

 

4. ועדה מדינית של מועצת אירופה בצרפת
פרטי הנסיעה: הח"כים נחמן שי ורונן הופמן השתתפו בדיוני הוועדה המדינית של מועצת אירופה, אשר עסקו, בין היתר, בסכסוך הישראלי-פלסטיני והשלכותיו. השתתפותם הפעילה בפורום הביאה לריכוך משמעותי של החלטות אנטי ישראליות שעמדו להתקבל על ידי הוועדה.
תאריכים: 5-6.6.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת נחמן שי, רונן הופמן עלות: 17,825₪

 

5. סמינר פרלמנטרי של ה- OECD בשבדיה
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת מאיר שטרית וסתיו שפיר דנו עם חברי פרלמנט מ-20 מדינות ברחבי העולם במודל החברתי-כלכלי הנורדי לכלכלת שוק מעורבת ובדו"ח ה-OECD על איכות החיים ושביעות רצון התושבים במדינות השונות החברות בארגון. השניים קיימו פגישות עם מומחים ואנשי מקצוע מהארגון בנושאים אלה.
תאריכים: 16-18.6.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת מאיר שטרית, סתיו שפיר עלות: 16,261₪

 

6. משלחת יו"ר הכנסת לביקור רשמי בקפריסין
פרטי הנסיעה: יו"ר הכנסת, ח"כ יולי יואל אדלשטיין, נפגש עם נשיא בית הנבחרים של קפריסין וחתם איתו על פרוטוקול שיתוף פעולה בין שתי המדינות בנושאי תרבות, כלכלה, משאבי טבע ועוד. היו"ר אדלשטיין ביקש מעמיתו הקפריסאי לפעול נגד החלטת האיחוד האירופי להחרים מוצרים ישראליים ומוסדות להשכלה גבוהה מעבר לקו הירוק.
תאריכים: 1-3.9.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: יושב-ראש הכנסת, יולי-יואל אדלשטיין רעיית היו"ר, היועץ המדיני, נציג מח' קשרי חוץ,2 עובדי כנסת, מאבטח/ים עלות: 44,298₪

 

7. חנוכת תערוכה באתר הזיכרון קלוגה שבאסטוניה + מפגש עם קבוצת הידידות הפרלמנטרית
פרטי הנסיעה: ח"כ רינה פרנקל חנכה את מוזיאון ההנצחה לקורבנות השואה סמוך למחנה הריכוז קלוגה שבאסטוניה. היא נועדה עם שר התרבות האסטוני, ועדת החוץ של הפרלמנט וחברי קבוצת הידידות הפרלמנטרית אסטוניה-ישראל.
תאריכים: 15-18.9.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברת הכנסת רינה פרנקל עלות: 6,403₪

 

8. משלחת יו"ר הכנסת לביקור רשמי באיטליה
פרטי הנסיעה: יו"ר הכנסת, ח"כ יולי יואל אדלשטיין, נועד עם האפיפיור פרנציסקוס, שרת החוץ של איטליה, נשיאת בית הנבחרים ונשיא הסנאט. הוא דן עמם בסוגיית הגרעין האיראני, המו"מ עם הפלסטיניים, החלטות האיחוד האירופי למנוע מימון פרויקטים והשקעות ביהודה ושומרון וכן בהצעה להמליץ על איסור ברית מילה. היו"ר אדלשטיין הזמין את האפיפיור לביקור בישראל. בנוסף, הופיע אדלשטיין בפני חברי ועדת החוץ של בית הנבחרים והסנאט. כמו כן, נפגש יו"ר הכנסת עם ראשי הקהילה היהודית ברומא.
תאריכים: 6-9.10.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: יושב-ראש הכנסת, יולי-יואל אדלשטיין רעיית היו"ר, היועץ המדיני, 2 עובדי כנסת, מאבטח/ים עלות: 90,684₪

 

9. ביקור רשמי בפורטוגל של קבוצת הידידות
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת קיימו פגישות עבודה עם סגן ראש ממשלת פורטוגל, שר החוץ, סגנית נשיאת הפרלמנט, חברי ועדת ההגנה וועדת החוץ וחברי אגודת הידידות הפרלמנטרית. כמו כן קיימה המשלחת מפגש עם הנהגת הקהילה היהודית בפורטוגל והתראיינה בתקשורת המקומית. חברי הכנסת קידמו בפגישותיהם את שיתופי הפעולה הכלכליים-מסחריים בין המדינות וחילופי משלחות מומחים בתחומי המדע והתרבות. כמו כן נדונו חידוש הטיסות הישירות מישראל לפורטוגל בשל ירידה בנפח התיירות בין שתי המדינות.
תאריכים: 9-13.10.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת צחי הנגבי, איתן כבל, דוד צור עלות: 23,302₪

 

10. הועידה ה-129 של ה-IPU בשוויץ
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת מאיר שטרית ועליזה לביא השתתפו בועידת הארגון הבין פרלמנטרי IPU, שבה נכללה בסדר היום בקשת המשלחת הפלסטינית להחרים את ישראל ולגנות בנייה בהתנחלויות. בעקבות הצגת עמדתם של חברי הכנסת, לפיה אימוץ הבקשה הפלסטינית עלול לחבל במאמצי המשא ומתן בין המדינות, הוסרה הבקשה.
תאריכים: 6-9.10.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת עליזה לביא, מאיר שטריתמזכירת הכנסת עלות: 45,546₪

 

11. הצטרפות לנסיעת סגן שר החוץ אלקין לגיאורגיה – כנס + פגישות מדיניות
פרטי הנסיעה: יו"ר אגודת הידידות ישראל-גיאורגיה, ח"כ אברהם מיכאלי, נפגש יחד עם סגן שר החוץ אלקין עם ראש ממשלת גיאורגיה ועם יו"ר הפרלמנט, והשתתף בכנס "דילמות מדיניות". בנוסף נפגש עם חברי הפרלמנט הגיאורגי לצורך קידום שיתוף הפעולה בין שני הפרלמנטים.
תאריכים: 30.10-3.11.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת אברהם מיכאלי עלות: 7,145₪

 

12. האסיפה הפרלמנטרית של האיחוד למען הים התיכון – PA-UFM בבלגיה
פרטי הנסיעה: סגנית יו"ר הכנסת, ח"כ גילה גמליאל, ייצגה את הכנסת באסיפה שעסקה בחידוש המו"מ בין ישראל לפלסטינים, המצב בסוריה והמעבר לדמוקרטיה בעולם הערבי החדש. ח"כ גמליאל ציינה כי ידה של ישראל מושטת לעזרה בכל נושא הומניטרי, וסיפרה על הסיוע המוענק לפצועים סוריים המגיעים לישראל. כמו כן, פעלה ח"כ גמליאל נגד המלצת מועצת אירופה לאסור ברית מילה.
תאריכים: 6-10.11.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברת הכנסת גילה גמליאל עלות: 8,601₪

 

13. פורום ליסבון + ועדה פוליטית של מועצת אירופה בפורטוגל
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת ייצגו את ישראל בדיונים בעקבות "אביב העמים" והשינויים במשטרי מדינות ערב וכן בדיונים מקיפים על הרשות הפלסטינית. חברי הכנסת ניהלו פגישות עם נציגי מדינות אירופה והמדינות הערביות. בדיונים הדפו חברי הכנסת ביקורות קשות שהוטחו מצד נציגי הרשות הפלסטינית. כמו כן, השתתפות חברי הכנסת הביאה לכך ששבעה מחברי האסיפה הפרלמנטרית הצטרפו לפנייה לפתוח מחדש את החלטת מועצת אירופה להמליץ על איסור ברית מילה.
תאריכים: 6-10.11.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת נחמן שי, שמעון אוחיון, רונן הופמן עלות: 38,202₪

 

14. הוועדה לעניינים חברתיים של מועצת אירופה בשוויץ
פרטי הנסיעה: ח"כ מאיר שטרית נאם בפני ועדת הבריאות של מועצת אירופה וקרא לבטל את החלטת המועצה להמליץ למדינות אירופה לחוקק חוקים להגבלת קיום טקסי מילה. בעקבות נאומו הודיעו חברי פרלמנטים ממספר מדינות אירופה על תמיכה בעמדת ישראל.
תאריכים: 12-13.11.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת מאיר שטרית עלות: 9,120₪

 

15. פעילות הכנסת בפרלמנט היווני מול ההחלטה לאסור ברית מילה
פרטי הנסיעה: ח"כ דוד צור נפגש עם 9 חברי פרלמנט ביוון, המייצגים את מדינתם במועצת אירופה, וזאת על מנת לבטל את החלטת המועצה להמליץ למדינות אירופה לחוקק חוקים להגבלת קיום טקסי מילה. בעקבות הפגישות חתמו 7 מחברי הפרלמנט על בקשה לפתוח מחדש את ההחלטה. בנוסף נפגש ח"כ צור עם השר לביטחון הפנים היווני ו-10 חברי פרלמנט מאגודת הידידות יוון-ישראל.
תאריכים: 19-20.11.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת דוד צור עלות: 2,547₪

 

16. סמינר מזרח תיכון של נאט"ו – בפרלמנט האיטלקי
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת עמר בר-לב ויוני שטבון השתתפו בדיונים שעסקו במלחמת האזרחים בסוריה והשינויים המתחוללים באיראן. השניים הגיבו להאשמות שהוטחו בישראל מצד הנציג הפלסטיני ונציגי מדינות ערב. כמו כן קיימו סדרת פגישות עם חברי פרלמנט איטלקים במטרה לבטל את החלטת המועצה להמליץ למדינות אירופה לחוקק חוקים להגבלת קיום טקסי מילה.
תאריכים: 24-27.11.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת עמר בר-לב, יוני שטבוןהיועץ המדיני עלות: 27,727₪

 

17. כנס נשים בפרלמנט האירופי בבלגיה
פרטי הנסיעה: חברות כנסת ומזכירת הכנסת השתתפו בכנס נשות פרלמנט מכל רחבי העולם, במהלכו הוכרז כי ישראל היא הזוכה מבין מדינות המזרח התיכון וצפון אפריקה בפרס "צמצום הפער המגדרי". חברות הכנסת הציגו את הישגי הכנסת בשיתוף פעולה בין כל סיעות הבית בנושאים המגדריים. כמו כן קיימו חברות הכנסת ראיונות בתקשורת המקומית.
תאריכים: 27-29.11.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת שולי מועלם-רפאלי, יפעת קריב, מיכל רוזין, פנינה תמנו-שטהמזכירת הכנסת עלות: 42,607₪

 

18. פעילות הכנסת בפרלמנט של ליטא ולטביה מול ההחלטה לאסור ברית מילה
פרטי הנסיעה: יו"ר ועדת העליה, הקליטה והתפוצות, ח"כ יואל רזבוזוב, קיים סדרת פגישות עם חברי הפרלמנט בליטא ובלטביה במטרה לבטל את החלטת המועצה להמליץ למדינות אירופה לחוקק חוקים להגבלת קיום טקסי מילה. ח"כ רזבוזוב נפגש גם עם נציגי אגודות הידידות וסקר בפניהם נושאים מדיניים-ביטחוניים.
תאריכים: 20-24.11.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת יואל רזבוזוב עלות: 6,729₪

 

19. הצטרפות לשר החוץ לביקור רשמי ברוסיה + פגישות כיו"ר קבוצת הידידות ישראל-רוסיה
פרטי הנסיעה: יו"ר קבוצת הידידות ישראל-רוסיה, ח"כ רוברט אילטוב, קיים סדרת פגישות עם יושבי ראש הבתים ברוסיה ועם יושבי ראש קבוצות הידידות עם ישראל, ונטל חלק בטקס חתימת הסכם בין שרי החוץ של ישראל ורוסיה.
תאריכים: 8-11.12.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת רוברט אילטוב עלות: 6,016₪

 

20. ועדה מדינית של מועצת אירופה – פגישות בנושא ברית המילה עם נשיאות מועצת אירופה + פגישות בפרלמנט הצרפתי
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת קיימו סדרת פגישות עם ראשי סיעות וחברי נשיאות במועצת אירופה, במטרה לגרום לקיום דיון מחודש בהמלצת המועצה למדינות אירופה לחוקק חוקים להגבלת קיום טקסי מילה. המשלחת מסרה לראשי הסיעות מסמך ובו כמאה חתימות של חברי פרלמנט מכל רחבי אירופה החברים במועצה, אשר דורשים לקיים דיון מחודש בהחלטה.
תאריכים: 10-15.12.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת יצחק וקנין, רונן הופמן, ראובן ריבליןנציג מח' קשרי חוץ, יועץ פרלמנטרי עלות: 82,676₪

 

21. משלחת יו"ר הכנסת לדרום אפריקה (טקס האשכבה של נלסון מנדלה)
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת בראשות יו"ר הכנסת, ח"כ יולי יואל אדלשטיין, ייצגו את ישראל בטקס האשכבה לנשיא לשעבר נלסון מנדלה, ביוהנסבורג בירת דרום אפריקה.
תאריכים: 10-11.12.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: יו"ר הכנסת, יולי-יואל אדלשטיין, חברי הכנסת יחיאל בר, גילה גמליאל,ניצן הורוביץ, דב ליפמן, פנינה תמנו-שטה 2 עובדי כנסת, מאבטח/ים עלות: 513,953₪(כולל חכירת מטוס)

 

22. כנס מדיניות עולמית WORLD POLICY במונקו
פרטי הנסיעה: בכנס, אשר עסק בשורת נושאים העומדים על סדר היום העולמי, קיים ח"כ מאיר שטרית הרצאה בנושא הסייבר ספייס.
תאריכים: 12-16.12.2013 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת מאיר שטרית עלות: 8,552₪

 

23. כנס של האספה הפרלמנטרית של מדינות הים התיכון – PAM בצרפת
פרטי הנסיעה: בכנס זה נבחר חה"כ מאיר שטרית לסגן נשיא הארגון PAM. בנוסף, חברי הכנסת השתתפו בפאנלים בהשתתפות משלחות מ-24 פרלמנטים באזור הים התיכון בנושאי הסכסוך הישראלי-פלסטיני, המצב בסוריה וטיפול בפליטים במזרח התיכון.
תאריכים: 19-21.1.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת מאיר שטרית, עיסוואי פריג' עלות: 16,821₪

 

24. אירוע לציון יום השואה הבינלאומי בקפריסין
פרטי הנסיעה: יו"ר אגודת הידידות ישראל-קפריסין, ח"כ אבישי ברוורמן, השתתף באירוע לציון יום הזיכרון הבינלאומי לשואה שהתקיים בניקוסיה. בנוסף, התראיין לתקשורת המקומית בנושאי כלכלה וחברה, השתתף במפגשים אקדמיים ונועד עם מנהיגי הפרלמנט, בין היתר בנושא הגז הטבעי המעסיק את שתי המדינות.
תאריכים: 24-25.1.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת אבישי ברוורמן עלות: 3,304₪

 

25. משלחת הכנסת לפולין לציון יום הזיכרון הבינלאומי להנצחת קורבנות השואה
פרטי הנסיעה: משלחת הכנסת הגדולה אי פעם יצאה לפולין, לביקור במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו ולמפגש בין-פרלמנטרי עולמי בנושא "לזכור את העבר עם הפנים לעתיד". כמו כן עמדה המשלחת במרכזו של טקס בבירקנאו מטעם ממשלת פולין, בו השתתפו למעלה מאלף איש.
תאריכים: 27-28.1.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי כנסת, שרים, סגני שריםניצולי שואה, עובדי כנסת, עובדי משמר הכנסת עלות: 344,417₪(כולל חכירת מטוס)

 

26. מליאת מועצת אירופה שטרסבורג-צרפת
פרטי הנסיעה: ח"כ נחמן שי השתתף בדיון בנושא ההחלטה המתנגדת לברית המילה שהתקבלה במועצת אירופה. במהלך הישיבה הוקרן סרט שהפיקה הכנסת התומך בקיום ברית המילה. בנוסף קרא ח"כ שי לחברי המליאה לסייע לקדם את המו"מ המדיני וייצג את הכנסת בטקס האזכרה השנתי של יום השואה הבינלאומי.
תאריכים: 27-31.1.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת נחמן שיהיועץ המדיני עלות: 22,853₪

 

27. כנס פורום מרמרה, טורקיה
פרטי הנסיעה: ח"כ דוד צור קיים בכנס מגעים עם גורמים טורקיים, אשר הזמינו אותו ושאר נציגי ישראל ליטול חלק בפורום זה גם בעתיד. פורום מרמרה עוסק בנושאי כלכלה וחברה.
תאריכים: 4-7.2.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת דוד צורמאבטח/ים עלות: 5,290₪

 

28. סמינר פרלמנטרי בינלאומי OECD בצרפת
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת מאיר שטרית וסתיו שפיר ייצגו את ישראל בכנס הפרלמנטרי בנושאים חברתיים ופיננסיים ובנושאי איכות סביבה. כמו כן קיימו פגישות עם מומחי הארגון לבדיקת איכות ורמת החיים במדינות הארגון ועם מומחים לענייני עוני ורווחה.
תאריכים: 5-8.2.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת מאיר שטרית, סתיו שפיר עלות: 19,921₪

 

29. כנס נשים בינלאומי של הארגון Art of Living בהודו
פרטי הנסיעה: יו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי, ח"כ עליזה לביא, נאמה את נאום הפתיחה בכנס הבינלאומי בהשתתפות נשים מובילות מ-60 מדינות ברחבי העולם. ח"כ לביא קיימה פגישות עם נשים ממדינות עמן אין לישראל קשרים דיפלומטיים ונטלה חלק במושב שיוחד לנשים מהמזרח התיכון.
תאריכים: 5-10.2.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברת הכנסת עליזה לביא עלות: 13,805₪

 

30. אסיפה פרלמנטרית של הארגון לביטחון ולשיתוף פעולה באירופה – אבש"א (OSCE) באוסטריה
פרטי הנסיעה: במהלך כנס זה נפגשו חברי הכנסת עם המזכ"ל החדש של הארגון והזמינו אותו ופרלמנטים נוספים באירופה לכנסים "ווטק" ו"אגריטק" המתקיימים בישראל. כמו כן, קידמה המשלחת ביקור מקצועי של בכירי הארגון בישראל בנושאי מים ואיכות סביבה והציגה את הישגי ישראל בטיפול במים.
תאריכים: 12-15.2.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת מיכל בירן, בועז טופורובסקי, דוד צורהיועץ המדיני עלות: 20,642₪
31. הפורום הגלובלי ה-2 לחקיקה בנושא אקלים בארה"ב
פרטי הנסיעה: ח"כ ניצן הורוביץ ייצג את הכנסת בפסגה בינלאומית של מחוקקים בעניין משבר האקלים והדרכים להתמודדות עמו. בכנס השתתפו מחוקקים מ-50 פרלמנטים בעולם, המתמחים בחקיקה סביבתית. ח"כ הורוביץ הציג בפני המשתתפים את פרויקט "כנסת ירוקה" וקרא לפרלמנטים בעולם לאמץ אותה.
תאריכים: 26.2-1.3.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת ניצן הורוביץ עלות: 17,406₪

 

32. ביקור עבודה של יו"ר ועדת העליה, הקליטה והתפוצות ברומניה
פרטי הנסיעה: בנסיעה זו ביקר יו"ר ועדת העליה, הקליטה והתפוצות ח"כ יואל רזבוזוב בפרלמנט הרומני לצורך הידוק שיתופי הפעולה בין הפרלמנטים של שתי המדינות. בין היתר נפגש עם נשיא בית הנבחרים הרומני, ותיאם קידום פרויקט שיתופי פעולה בין בתי ספר בישראל וברומניה, הקמת פורום כלכלי לעידוד השקעות אנשי עסקים ישראלים ברומניה, הקמת מוזיאון שואה בצפון המדינה ועוד.
תאריכים: 26.2-1.3.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת יואל רזבוזוב עלות: 6,177₪

 

33. הוועידה ה-130 של ה-IPU בשוויץ
פרטי הנסיעה: ח"כ מאיר שטרית נאם בפני מליאת הכנס בנושא "חידוש מחויבות לשלום ולדמוקרטיה", השתתף בדיונים למציאת דרכים למניעת הפצת נשק גרעיני, ובדיון על תפקידם של הפרלמנטים בהגנה על זכויות ילדים.
תאריכים: 16-20.3.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת מאיר שטרית עלות: 13,298₪

 

34. פגישות עבודה בבולגריה
תאריכים: 14-17.3.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת ישראל חסון עלות: 5,644₪

 

35. משלחת יושב-ראש הכנסת לביקור רשמי בקנדה
פרטי הנסיעה: במסגרת הביקור נפגשו יו"ר הכנסת וחברי המשלחת עם יו"ר בית הנבחרים הקנדי, יו"ר הסנאט וחברי פרלמנט רבים, ודנו עמם בדרכים לשיתוף פעולה בין הפרלמנטים וקידום נושאים בעלי עניין משותף. בנוסף נפגש היו"ר אדלשטיין עם בכירים בממשל הקנדי, לרבות שר האוצר והשר לענייני הגירה ונושאים בין תרבותיים.
תאריכים: 23-25.3.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: יושב-ראש הכנסת, יולי-יואל אדלשטיין חברי הכנסת יעקב אשר, נחמן שי, יפעת קריבמזכירת הכנסת, נציג מח' קשרי חוץ, 2 עובדי כנסת, מאבטח/ים עלות: 254,793₪
36. כנס נשים מנהיגות של ה- OECD בצרפת
פרטי הנסיעה: יו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי, ח"כ עליזה לביא, השתתפה בכנס שעסק בחסמים המעכבים התקדמות נשים במדינות השונות. ח"כ לביא הזימה את הפרסומים לפיהם הפרלמנט הישראלי נעדר ועדה סטטוטורית לקידום מעמד האישה.
תאריכים: 2-5.4.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברת הכנסת עליזה לביאמזכירת הכנסת עלות: 20,891₪

 

37. כנס ברואנדה
פרטי הנסיעה: ח"כ שמעון סולומון ייצג את הכנסת בכנס בהשתתפות ראשי מדינות בעולם לציון 20 שנה לטבח ברואנדה. ח"כ סולומון, אשר שימש בעבר כשליח ישראל להקמת בית יתומים ועזרה במלאכת השיקום ברואנדה, קיים פגישות בנושאים אלה עם טוני בלייר ופעילים נוספים.
תאריכים: 6-8.4.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת שמעון סולומון עלות: 14,219₪

 

38. הפורום האורבני העולמי WUF בקולומביה
פרטי הנסיעה: ח"כ סתיו שפיר ייצגה את הכנסת בכנס התכנון האורבני של האו"ם, שבו השתתפו 10,000 ראשי ערים ומדינות. ח"כ שפיר הציגה את צרכי הדיור המשתנים של צעירי ישראל, הצורך בטרנספורמציה בפתרונות הממשלתיים והפיכת הערים לידידותיות יותר מבחינה כלכלית לתושביהן.
תאריכים: 6-13.4.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברת הכנסת סתיו שפיר עלות: 23,234₪

 

39. כנס של האספה הפרלמנטרית של מדינות הים התיכון – PAM באיטליה
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת מאיר שטרית ועיסוואי פריג' יצגו את ישראל בכנס שעסק בעיקרו ביצירת שיתופי פעולה של מדינות הים התיכון במחזור אשפה. ח"כ שטרית הציג את היעד שקבעה מדינת ישראל: הימנעות מוחלטת מהטמנת אשפה באדמה עד שנת 2020. כמו כן הציגו חברי הכנסת את החקיקה הישראלית בנושא, את פרויקט "כנסת ירוקה" ואת תכניות הלימודים בבתי הספר המחנכות למחזור פסולת.
תאריכים: 29-31.5.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת מאיר שטרית, עיסוואי פריג'היועץ המדיני עלות: 12,837₪

 

40. משלחת הכנסת לפגישות בניו יורק + השתתפות במצעד הצדעה למדינת ישראל + אירוע בקונגרס בוושינגטון לציון יום ירושלים
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת השתתפו במגוון אירועי הצדעה למען מדינת ישראל לרגל יום ירושלים, עמדו בראש מצעד ענק למען ישראל בניו יורק, השתתפו באירועים מיוחדים בקונגרס בוושינגטון ונועדו לפגישות עם בכירים בנושאים הקשורים לישראל.
תאריכים: 29.5-2.6.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת יחיאל בר, צחי הנגבי, יצחק כהן, זבולון כלפה, דב ליפמן, אלעזר שטרן, יצחק וקנין.מנכ"ל הכנסת, נציג מח' קשרי חוץ,2 עובדי כנסת, מאבטח/ים עלות: 255,587₪

 

41. כנס עולמי של Globe במקסיקו
פרטי הנסיעה: ח"כ ניצן הורוביץ ייצג את הכנסת בפסגת ארגון המחוקקים הבינלאומי לענייני סביבה. הפסגה התמקדה במשבר האקלים ובדרכים להתמודד עמו, והשתתפו בה מאות מחוקקים מעשרות פרלמנטים בעולם. במהלך הכנס אושרה הקמתו של סניף גלוב בישראל – הסניף הראשון של הארגון במזרח התיכון.
תאריכים: 5-9.6.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת ניצן הורוביץ עלות: 24,992₪

 

42. משלחת יו"ר הכנסת לביקור רשמי בשבדיה
פרטי הנסיעה: במהלך הביקור נפגש יו"ר הכנסת, ח"כ יואל יולי אדלשטיין, עם מלך שבדיה, יו"ר הפרלמנט וחברי פרלמנט רבים. הביקור התמקד בנושא שיתופי פעולה בין ישראל לשבדיה בתחום החדשנות והסטארט-אפ. כמו כן ביקשו חברי המשלחת ממארחיהם השבדים להירתם למען פרויקטים בין-פרלמנטרים שונים באזור הים התיכון. במהלך הביקור הופיע היו"ר בפני הקהילה היהודית בשטוקהולם במספר פורומים וקיים פגישה עם ראשי הקהילה בה נדונו סוגיות יהודיות רבות ובפרט סוגיית האנטישמיות הגואה.
תאריכים: 11-15.6.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: יו"ר הכנסת, ח"כ אראל מרגלית. היועץ המדיני,2 עובדי כנסת, מאבטח/ים עלות: 71,240₪

 

43. משלחת ראשי קבוצת הידידות ישראל-אפריקה של הכנסת מצטרפת לביקור רשמי של שר החוץ במדינות אפריקה (חוף השנהב, גאנה, אתיופיה, רואנדה וקניה)
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת נפגשו עם יושבי ראש פרלמנטים, חברי פרלמנט וחברי אגודות ידידות של 5 מדינות. בפגישותיהם קידמו את שיתופי הפעולה הפרלמנטריים בין הכנסת למדינות אלה.
תאריכים: 10-20.6.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת מרב מיכאלי, שמעון סולומון,פנינה תמנו-שטה עלות: 105,579₪

 

44. ביקור רשמי של קבוצת הידידות ישראל-מלטה
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת קיימו סדרת פגישות עם בכירי הממשל במלטה, בהם נשיאת המדינה ושר החוץ. בעקבות הביקור, שר החוץ המלטזי גינה את חטיפת שלושת הנערים, אשר התרחשה באותם ימים.
תאריכים: 17-20.6.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת אורלי לוי-אבקסיס, יעקב מרגי,שמעון אוחיוןנציג מח' קשרי חוץ עלות: 27,774₪

 

45. מליאת מועצת אירופה בצרפת
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת נחמן שי ורונן הופמן יצאו למליאת מועצת אירופה בזמן חטיפתם של שלושת הנערים. בעקבות פעילותם פרסמו חברים בארגון, בהם נציגי בריטניה, פולין ונורווגיה הודעה הקוראת לשחרורם המיידי של החטופים ופונה לכל הממשלות לפעול למען מטרה זו.
תאריכים: 23-26.6.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת נחמן שי, רונן הופמן עלות: 24,249₪

 

46. מליאה כללית של הארגון לביטחון ולשיתוף פעולה באירופה – אבש"א (OSCE) באזרבייג'ן
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת בועז טופורובסקי, דוד צור ויואל רזבוזוב ייצגו את הכנסת במליאה הכללית של הארגון לביטחון ולשיתוף פעולה באירופה. במסגרת הביקור נועדו השלושה עם נשיא אזרבייג'ן, יו"ר ועדת החוץ של הפרלמנט בבאקו ועם יועץ הנשיא למדיניות חוץ, ודנו בנושא האיראני, ההתפתחויות במזרח התיכון והעמקת שיתופי פעולה בנושאים כלכליים.
תאריכים: 28.6-2.7.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת בועז טופורובסקי, דוד צור, יואל רזבוזובמאבטח/ים עלות: 29,994₪

 

47. הצטרפות משלחת למולדובה מטעם הוועדה לבחינת בעיית העובדים הזרים
פרטי הנסיעה: חברי הוועדה לבחינת בעיית העובדים הזרים נסעו להתרשם מתהליכים הנוגעים לעובדים זרים בענף הבניין במולדובה. השלושה נפגשו, בין השאר, עם סגן שרת העבודה ומנהל לשכת התעסוקה ועמדו על יישום ההסכם הבילטראלי עם ישראל.
תאריכים: 7-8.7.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת משה מזרחי, מיכל רוזין, שמעון סולומון עלות: 13,519₪

 

 

48. פגישות בפרלמנט ובממשל בלרוס כראש קבוצת הידידות ישראל-בלרוס
פרטי הנסיעה: ח"כ רוברט אילטוב יצא לבלרוס לביקור רשמי, שם נפגש עם אישים בכירים בפרלמנט ובממשל לצורך קידום היחסים בין שתי המדינות.
תאריכים: 9-13.7.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת רוברט אילטוב עלות: 6,299₪

 

49. פגישות רשמיות והשתתפות בכנס בצ'כיה
פרטי הנסיעה: ראש האופוזיציה, ח"כ יצחק הרצוג, נאם בפני משתתפי כנס שהתקיים בפראג בנושאי המזרח התיכון. בנוסף, נפגש עם ראש ממשלת צ'כיה ובכירים בהנהגת המדינה.
תאריכים: 7-8.8.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: ראש האופוזיציה יצחק הרצוגמאבטח/ים עלות: 8,567₪

 

50. השתתפות בהלוויה של החייל הבודד מקס שטיינברג בארה"ב
פרטי הנסיעה: בעת שהותו בחופשה פרטית בארה"ב נתבקש ח"כ דב ליפמן על ידי הכנסת לנסוע ליום אחד ללוס אנג'לס להשתתף בהלוויית החייל הבודד. ח"כ ליפמן נשא דברים בשם הכנסת בהלוויה.
תאריכים: 18.8.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת דב ליפמן עלות: 4,516₪

 

51. ביקור רשמי של יו"ר הכנסת בפנמה
פרטי הנסיעה: יו"ר הכנסת ח"כ יולי יואל אדלשטיין קיים פגישות עם שרת החוץ של פנמה ונשיא בית המשפט העליון. בנוסף, אדלשטיין נפגש עם ראשי הקהילה היהודית ונאם בפני מליאת הפרלמנט.יושב ראש הכנסת דן עם בכירים וחברי פרלמנט בשיתופי פעולה פרלמנטריים ואזרחיים בין המדינות בתחומי המשפט, חקלאות, מים, טכנולוגיה ועוד.
תאריכים: 10-14.8.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: יו"ר הכנסת, יולי-יואל אדלשטייןהיועץ המדיני, עובד כנסת, מאבטח/ים עלות: 162,006₪

 

52. ועדה מדינית – מועצת אירופה בצרפת
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת שמעון אוחיון ורונן הופמן פעלו להקמת צוות בדיקה בנושא התנועות הניאו-נאציות באירופה. כמו כן, פעלו למניעת הדיון בנושא המצב במזרח התיכון לאחר מבצע צוק איתן, עד להבאת מומחים לנושא מישראל, ומחו על כך שלא ניתנה לישראל זכות תגובה להאשמות שהונחו על שולחן הוועדה.
תאריכים: 3-5.9.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת שמעון אוחיון, רונן הופמן עלות: 18,526₪

 

53. ביקור רשמי של יו"ר הכנסת בצ'כיה + כנס יושבי ראש פרלמנטים של מועצת אירופה בנורבגיה
פרטי הנסיעה: יו"ר הכנסת, ח"כ יולי יואל אדלשטיין, קיים ביקור מדיני רשמי בצ'כיה והשתתף בכנס יושבי ראש פרלמנטים בנורבגיה. הוא נפגש עם בכירי הממשל הצ'כי ודן עמם על חשיבות הצורך בפירוז רצועת עזה ומניעת התעצמות החמאס. כמו כן, בביקור זה הוכנה התשתית לכנס גדול של יושבי ראש פרלמנטים וראשי מדינות בפראג ביום השואה הבינלאומי ב 27 בינואר, 2015. בביקור באוסלו, סמוך לסיום מבצע צוק איתן, נועד יושב ראש הכנסת עם נשיאי פרלמנטים, עמד על חשיבות המבצע הצבאי והצורך להדוף חרמות וגילויי אנטישמיות כלפי ישראל. אדלשטיין דרש מעמיתיו להמשיך ולנקוט עמדה בעד ישראל ונגד הטרור האנטי ישראלי והעולמי. באוסלו, הופיע בבית הכנסת בעיר ונאם בפני הקהילה המקומית.
תאריכים: 7-14.9.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: יו"ר הכנסת, יולי-יואל אדלשטייןמזכירת הכנסת, היועץ המדיני, עובד כנסת, מאבטח/ים עלות: 78,872₪

 

54. ביקור רשמי ופגישות עבודה בקונגרס של ארה"ב
פרטי הנסיעה: במהלך הביקור בוושינגטון נפגש יו"ר ועדת החוץ והביטחון, ח"כ זאב אלקין, עם מקביליו בוועדות השונות בשני הבתים, לרבות יו"ר ועדת המודיעין בסנאט, ויו"ר ועדות החוץ והשירותים המזוינים בבית הנבחרים. כמו כן קיים מפגשים עם גורמי ממשל שונים, ובהם יועץ הנשיא לענייני מזרח תיכון וסגן מזכיר המדינה. הביקור התקיים זמן קצר לאחר סיום מבצע "צוק איתן" ועל רקע המו"מ על תכנית הגרעין האיראנית, ונדונו בו סוגיות הנוגעות ליחסים האסטרטגיים בין ישראל לארה"ב.
תאריכים: 14-18.9.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת זאב אלקיןעובד כנסת, מאבטח/ים עלות: 65,806₪

 

55. משלחת הכנסת לליטא ולטביה
פרטי הנסיעה: משלחת הכנסת קיימה סדרת פגישות עם בכירים בפרלמנטים ובממשל בליטא ובלטביה, החליפה רעיונות לשיתופי פעולה בין המדינות וקיימה טקס ביער פונאר בו נרצחו למעלה מ-70 אלף יהודים.
תאריכים: 14-18.9.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת אלכס מילר5 עובדי כנסת, מאבטח/ים עלות: 44,362₪

 

56. ביקור רשמי של ראש קבוצת הידידות באלבניה
פרטי הנסיעה: סגן יו"ר הכנסת ויו"ר אגודת הידידות ישראל-אלבניה, ח"כ חמד עמאר וח"כ שמעון סולומון קיימו ביקור במדינה לשם העמקת היחסים ושיתופי פעולה הדדיים בין ישראל לאלבניה. בפגישות נדונו מתן סיוע לאלבניה בנושאי פיתוח חקלאי והטמעת טכנולוגיות ישראליות לטובת ענף החקלאות המתפתח במדינה.
תאריכים: 14-17.9.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת חמד עמאר, שמעון סולומון עלות: 14,374₪

 

57. ביקור רשמי של ראש קבוצת הידידות בדרום אפריקה
פרטי הנסיעה: ח"כ דב ליפמן התמקד בביקורו ביצירת יחסים רשמיים בין הכנסת לבין הפרלמנט בדרום אפריקה. הוא נפגש עם נציגים מ-4 מפלגות, שהביעו תמיכה בישראל ורצון לחזק את היחסים ברמה הפוליטית ובמסחר הכלכלי בין המדינות. כמו כן נועד עם נוצרים תומכי ישראל.
תאריכים: 15-20.9.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת דב ליפמן עלות: 17,818₪

 

58. מועצת אירופה – פורום בנושא תהליכי בחירות ודמוקרטיה במדינות הים התיכון – פגישות רשמיות בפורטוגל
פרטי הנסיעה:ח"כ רונן הופמן השתתף בפורום לצד נציגים מהמדינות: מרוקו, טוניס, לבנון ותימן. בפורום נערכו דיונים בנושאים של "חוק ובחירות", "אזרחים, מפלגות ומועמדים", פאנלים בתחומים כלכליים, ובנושאים של אתיקה בבחירות, ותפקידם של גופים בינלאומיים בשמירה על בחירות. ח"כ הופמן השתתף באופן פעיל בכל אחד מהפאנלים והדיונים הללו. בנוסף, נפגש ח"כ הופמן עם חברי פרלמנט פורטוגלים ועם המשלחת הפורטוגלית למועצת אירופה.
תאריכים: 14-17.9.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת רונן הופמן עלות: 3,070₪

 

59. מליאת מועצת אירופה בצרפת
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת השתתפו באסיפה שבה נדונו נושאים העוסקים במדינת ישראל. במהלכה סקרו הח"כים את המצב באזור ונקבע כי הוועדה המדינית של המועצה תבקר בישראל. כמו כן, נמשכו הדיונים בהמלצה לאיסור ברית המילה, ונדונו נושאי גל האירועים הניאו-נאצים במדינות אירופה והתחזקות המדינה האסלאמית.
תאריכים: 29.9-3.10.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת נחמן שי, רינה פרנקל, רונן הופמן עלות: 23,048₪

 

60. ביקור רשמי של יו"ר הכנסת באוסטריה
פרטי הנסיעה: יו"ר הכנסת, ח"כ יולי יואל אדלשטיין, קיים פגישות עם נשיא אוסטריה על רקע ביקורו הצפוי באיראן, וכן נועד עם שר החוץ האוסטרי ויו"ר הפרלמנט. במסגרת הביקור היה אדלשטיין הנואם המרכזי בטקס הוקרה לחסידי אומות עולם. בנוסף, חה"כ דוד צור, ראש קבוצת הידידות, קיים פגישות עם קבוצת הידידות ישראל – אוסטריה.
תאריכים: 29.9-2.10.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: יו"ר הכנסת, יולי-יואל אדלשטיין, ח"כ דוד צור2 עובדי כנסת, מאבטח/ים עלות: 105,131₪

 

61. אירוע Days of Israel בצ'כיה + פגישות כראש קבוצת הידידות
פרטי הנסיעה:ח"כ אלעזר שטרן השתתף בארוע של ארגון נוצרי פרו-ישראלי שבו נשא דברים בשם הכנסת. בנוסף, נפגש ח"כ שטרן עם קבוצת הידידות הפרלמנטרית, ועם ראשי הקהילה היהודית בצ'כיה.
תאריכים: 5-7.10.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת אלעזר שטרן עלות: 4,536₪

 

62. וועדת האנרגיה של האספה הפרלמנטרית של האיחוד למען הים התיכון – PA-UFM + פגישות עם חברי הפרלמנט בקרואטיה
פרטי הנסיעה: יו"ר הוועדה המשותפת לנושאי סביבה ובריאות בכנסת, ח"כ דב חנין, סקר את פרויקט "כנסת ירוקה" והשתתף בדיונים שעסקו באתגרי התיירות בים התיכון, ערים חכמות אנרגטית והחשש מפני אסון נפט בים התיכון עקב קידוחי הנפט והגז.
תאריכים: 5-9.10.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת דב חנין עלות: 6,602₪

 

63. משלחת ועדת החוקה, חוק ומשפט לצ'כיה
פרטי הנסיעה: יו"ר ועדת החוקה, חוק ומשפט, ח"כ דוד רותם, וחברי הוועדה נפגשו עם חברי פרלמנט צ'כים בוועדות החוקה בסנאט ובבית התחתון של הפרלמנט. כמו כן נועדו עם סגן שר המשפטים. חברי הכנסת דנו עם עמיתיהם בצעדים שיש לנקוט במסגרת המאבק באנטישמיות.
תאריכים: 19-22.10.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת דוד רותם, שולי מועלם-רפאלי, משה מזרחי.עובד כנסת עלות: 27,652₪

 

64. פגישה עם שר החוץ הרוסי ופגישות בבית הנבחרים הרוסי
פרטי הנסיעה: חברי ועדת החוץ והביטחון ביקרו במוסקבה במסגרת פעילות הוועדה המשותפת עם ועדת החוץ של מועצת הפדרציה הרוסית (IPC). בנוסף התקיימו מפגשים של חברי המשלחת עם שר החוץ הרוסי, סגן ראש הממשלה, סגנית יו"ר מועצת הפדרציה, וחברי ועדת ההגנה של הדומא.
תאריכים: 20-22.10.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת זאב אלקין, מרב מיכאלי, רונן הופמן, רוברט אילטוב, איתן כבל.עובד כנסת, מאבטח/ים עלות: 85,495₪

 

65. האספה הפרלמנטרית של מדינות הים התיכון – PAM באיטליה- פגישה עם ה-Bureau
פרטי הנסיעה: ח"כ מאיר שטרית, המשמש כסגן נשיא האסיפה, נטל חלק בכנס בו השתתפו נציגים ממדינות ערב והתעמת עם טענות הנציג הפלסטיני. בנוסף, העלה את יוזמת יו"ר הכנסת לשתף פרלמנטים אחרים בעולם בתחומי איכות סביבה, מחשבים, טכנולוגיות מים ועוד.
תאריכים: 9-11.11.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת מאיר שטרית עלות: 7,305₪

 

66. כנס שנתי של נאט"ו בהולנד
פרטי הנסיעה: חברי הכנסת קיימו מספר מפגשים עם שר החוץ ההולנדי, שרת ההגנה, וכן עם ראש המשלחת האמריקאית. בנוסף, התקיימה פגישה עם ראש המשלחת ההולנדי, מידידי ישראל בפרלמנט ההולנדי.
תאריכים: 21-24.11.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת עמר בר-לב, עפר שלח.נציג מח' קשרי חוץ עלות: 19,626₪

 

67. פגישות ונאום יו"ר הכנסת בכנס השלוחים העולמי של חב"ד בארה"ב
פרטי הנסיעה: יו"ר הכנסת ח"כ יולי יואל אדלשטיין השתתף בכנס "השלוחים" העולמי של חב"ד. בכנס השתתפו יותר מ 4000 איש וזהו האירוע השנתי הגדול והמשמעותי ביותר של תנועת חב"ד. בנוסף קיים יו"ר הכנסת פגישות מדיניות בניו יורק ומפגש עם הקהילה היהודית.
תאריכים: 20-23.11.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: יו"ר הכנסת, יולי-יואל אדלשטיין2 עובדי כנסת, מאבטח/ים עלות: 115,096₪

 

68. משלחת הכנסת לפרלמנט האירופי בבלגיה
פרטי הנסיעה: המשלחת ביקרה בפרלמנט האירופי שהביקורת נגד ישראל בקרב חבריו הולכת ומחריפה. חברי הכנסת קיימו דיאלוג על איומי איראן ודאע"ש, היחסים עם הפלסטינים, מבצע צוק איתן והיחסים עם אירופה. כמו כן, נפגשו עם יו"ר הפרלמנט, סגנו ויו"ר ועדת הכלכלה.
תאריכים: 2-4.12.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חברי הכנסת אבישי ברוורמן, דוד צור, חנא סוייד, רינה פרנקל.נציג מח' קשרי חוץ , מאבטח/ים עלות: 44,616₪

 

69. פורום סבן בארה"ב
פרטי הנסיעה: במסגרת נסיעה זו נפגש ראש האופוזיציה, ח"כ יצחק הרצוג, עם מזכיר המדינה ג'ון קרי ונאם בפני משתתפי פורום סבן. על פי תקנון הכנסת, ראש אופוזיציה זכאי לנסוע על חשבון הכנסת לנסיעות מקצועיות של עד 10 ימים בשנה.
תאריכים: 5-6.12.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: ראש האופוזיציה יצחק הרצוגמאבטח/ים עלות: 35,424₪

 

70. World Policy Conference בדרום קוריאה
פרטי הנסיעה: ח"כ מאיר שטרית השתתף בכנס בו הופיעו בין היתר נסיך סעודיה ואחיינו של נשיא סוריה. הוא השתתף בפאנל שדן במצב במזרח התיכון, החשיבות במאבק בטרור ובהגעה להסכם שלום.
תאריכים: 7-11.12.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת מאיר שטרית עלות: 18,738₪

 

71. הצטרפות למשלחת רשמית של שרת העליה והקליטה לרוסיה ואוקראינה
פרטי הנסיעה: ח"כ אלכס מילר השתתף במשלחת לסנט פטרסבורג ואוקראינה ושב במטוס עם 210 עולים חדשים. מטרת הנסיעה היתה לאתר עולים פוטנציאליים בקרב הפליטים מאזורי הלחימה ולשכנעם לעלות ארצה. כמו כן נועד עם יו"ר הקואליציה בפרלמנט האוקראיני לגבי שיתופי פעולה עתידיים בין הפרלמנטים.
תאריכים: 18-22.12.2014 ח"כים במשלחת ונלווים: חבר הכנסת אלכס מילר עלות: 7,776₪
עזרו לנו להמשיך להילחם על המידע
בואו לעגל לטובה לתנועה
היכנסו עכשיו, זה לוקח דקה, ותרמו לנו את האגורות מהעודף בכל קנייה. קניתם ב-99.90 ₪? תרמתם לנו 10 אגורות. כ-5 שקלים בחודש במצטבר. בשבילנו זה המון. ❤️