דילוג לתוכן העמוד

אייל גולן יקבל אות הוקרה בכנסת – אבל מה היו הקריטריונים לבחירה?

אייל גולן ו-11 מוזיקאים יקבלו אות הוקרה מהכנסת – כתבה ב"הארץ"

בקשת המידע שהגשנו:

 

לכבוד                                                                                                    ‏09 דצמבר 2018

שמוליק חזקיה

הממונה על חוק חופש המידע

הכנסת                                                                             נשלח באמצעות דוא"ל:   froi@knesset.gov.il

שלום רב,

הנדון: בקשת ­­מידע  לפי חוק חופש המידע, התשנ"ח-1998

בהתאם להוראות חוק חופש המידע, התשנ"ח­-1998 (להלן: החוק), נבקש לקבל את המידע הבא, הנוגע לפעילות השדולות בכנסת במהלך הכנסת הנוכחית ועד ליום הגשת בקשה זו:

  1. נהלי העבודה של הכנסת ביחס לפעילות השדולות כפי שאלו מועברים מהכנסת אל חברי הכנסת בתחילת כל מושב.
  2. פירוט החלטות והכספים שהועברו מהכנסת לכלל השדולות (בפירוט הסכום ושם השדולה) וזאת על סמך החלטות המתקבלות על בסיס שכר חברי הכנסת (הענקות ותשלומים) – התשס"א 2001.
  3. במסגרת אירוע הוקרה לזמר העברי, החליטה יו"ר השדולה, חברת הכנסת נאווה בוקר להעניק פרסי הוקרה למספר זמרים על תרומתם לזמר העברי, נודה לקבל את רשימת הקריטריונים עליהם הסתמכה השדולה (על כלל חבריה) להעניק את אות ההוקרה וכן את רשימת המועמדים המלאה.
  4. ככל שהאומנים המוזמנים לאירוע המדובר מקבלים שכר עבור הופעתם אם באמצעות השדולה ואם באמצעות הכנסת נודה לקבל את הסכומים המשולמים לכל אמן ואמן.

בהתאם לחוק חופש המידע, התשנ"ח-1998, נבקש לקבל את הנתונים או המסמכים, בקבצים אלקטרוניים ובפרט קבצי CSV ( לדוגמא Excel) או קבצי טקסט ברי חיפוש לעניין הנחיות ונהלים.

נבקש להזכיר כי בהתאם לחוק חופש המידע ולתקנות, יש להשיב לבקשה זו תוך זמן שלא יעלה על שלושים ימים. כמו כן התנועה לחופש המידע פטורה מתשלום אגרת בקשה, ומתחייבת, ככל שתידרש, לשלם אגרת טיפול והפקה עד לסכום של 148 ₪. במקרה של דרישה לתשלום גבוה מזה, נדרשת הסכמת התנועה. יצוין כי אי-עמידה במועדים הקבועים בחוק, ימנעו את האפשרות לגבות אגרת טיפול והפקה.

בקשת המידע שהגשנו לכנסת

עזרו לנו להמשיך להילחם על המידע
בואו לעגל לטובה לתנועה
היכנסו עכשיו, זה לוקח דקה, ותרמו לנו את האגורות מהעודף בכל קנייה. קניתם ב-99.90 ₪? תרמתם לנו 10 אגורות. כ-5 שקלים בחודש במצטבר. בשבילנו זה המון. ❤️