דילוג לתוכן העמוד

יומן שרת התחבורה מירי רגב – מרץ 2024

מירי רגב צירפה את יומן הפגישות שלה למרץ 2024 למכתב ששלחו עורכי הדין שלה (משרד עמית חדד) לערוץ 13 ורביב דרוקר ותוכנית המקור, בדרישה להתנצל ולסייג. "ניתן לראות כי מרשתנו עובדת ללא לאות בענייני המשרד והמדינה מבוקר עד ערב", כתבו עורכי דינה.
מאחר שצר עולמנו והוא מרוכז במידע – נזכיר שלא ככה מוסרים מידע. למה רק חודש אחד? איפה שאר החודשים? ולמה חלק מהלו"ז מושחר ללא סיבה?
נזכיר, שימוש נקודתי במידע הוא הדרך הכי מעוותת למסור מידע, בדיוק כמו הדלפה מישיבה.
השרה רגב עושה שימוש ציני במידע במקום לתת את כל התמונה ולפרסם את כל היומן בתקופתה במשרד התחבורה. בפירוט מלא בלי השחרות לא מנומקות.

כל שר/ה בממשלה הזו צריך להבין שהוא עובד אצל הציבור. לקום בבוקר ולעבוד, לא בכאילו, לא חצי, ובסוף כל שבוע לתת לנו דו"ח זה מה שעשינו השבוע. ולא במרחק של כמה חודשים או רק כי הגשנו בקשת מידע.
מתקופת הכהונה הנוכחית של רגב במשרד התחבורה הצלחנו לקבל את הלו"ז שלה מיוני-ספטמבר 2023 (אחרי שדרשנו והתעקשנו לקבל אותו). גם הוא אינו מפורט מספיק, ובכל זאת אפשר ללמוד ממנו שהשרה יצאה ל-55 סיורים ולפגישות ברשויות המקומיות (מרביתם אצלי ראשי רשויות מהליכוד), ושהיא אוהבת לגזור סרטים (11 טקסים) בארבעה חודשים. הנה היומן כאן

 

לוח הזמנים של שרת התחבורה – מרץ 2024

Schedule-REGEV-3-2024

מכתב התראה לרביב דרוקר ו"המקור" לפני נקיטת הליכים

מכתב התראה לרביב דרוקר

 

יומן הפגישות של שרת התחבורה מירי רגב – ליוני-ספטמבר 2024

בואו לעיין בכל היומנים של השרים

 

עזרו לנו להמשיך להילחם על המידע
בואו לעגל לטובה לתנועה
היכנסו עכשיו, זה לוקח דקה, ותרמו לנו את האגורות מהעודף בכל קנייה. קניתם ב-99.90 ₪? תרמתם לנו 10 אגורות. כ-5 שקלים בחודש במצטבר. בשבילנו זה המון. ❤️